Sanatsal Malzemeler » Boya » Kuru Boya
  • Lets L-2360 Tek Kalemde 4 Renk Boya

Lets L-2360 Tek Kalemde 4 Renk Boya

Lets
Lets 4 Renkli Boya Kalemi Tekbir Kalemde 4 Renk Çizebilme Özelliği
3.25 TL
2.50 TL
Renk:
Adet:
Yerli Üretim
Sepete Ekle
- Ürün Hakkında -

Lets Tek Kalemde 4 Renk Boyama Kalemi Jumbo

Lets dört renk boyama kalemi gerek ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlaması gerekse tek bir kalemde dört farklı renk seçeneğine sahip olmasıyla herkes (çocuklarda +1 yaş) tarafından kullanıma uygundur.

Anaokulundaki bir çocuk, üniversitedeki bir öğrenci, çizim yapan bir grafiker de rahatlıkla kullanabilir.

Çocukların hayal dünyasındaki renkliliği kâğıt üzerinde de hissetmesi için dört renkli uca sahip Lets boyama kalemi, çocukların duygu ve düşüncelerini en canlı haliyle yansıtmasında aracı olur. Ayrıca çocukların parmak kaslarının, hayal gücünün, bilişsel işlevlerinin gelişiminde boyalar önemli bir yere sahiptir. Pastel boya, sulu boya gibi boya türlerinde daha çok uğraş ve hazırbulunuşluk gerekirken kuru boyalar ilk adım olarak görülebilir.

Yalnızca boyama esnasında değil, bir yazının altını çizerken, not alırken, işaretleme yaparken kullanılabilmesinin yanında dört renge sahip oluşuyla farklı işleri yaparken tek bir kalem kullanma olanağı sunar. Doğal pigmentler ile renklendirildiğinden, canlı ve göz alıcı bir renge sahip olmasının yanında yumuşak dokusuyla da keyifli vakit geçirme olanağı sunar.

8,5 mm kalınlığında gövdesiyle yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de kullanım kolaylığı sağladığından geniş kitleler düşünülerek üretilmiştir.

Sarı, mavi, yeşil ve kırmızı ucun tek bir kalemde olması birden çok kalem alma zorunluluğunu ortadan kaldırmasıyla ekonomik yönden de destekleyicidir. Hem de tüm ana renkleri barındırdığında birçok amaçla kullanılabilir.

Lets dört renk boyama kalemi, üretim aşamasında yağmur ormanlarına zarar vermemesi ve doğal süreçlerden geçmesi ile çevre dostu bir kırtasiye & ofis ürünü olarak karşınıza çıkmaktadır.

Lets 4 Renk Boyama Kalemi Özellikleri

· Renk: mavi, kırmızı, sarı, yeşil.
· Tek kalemde dört farklı renk.
· Dayanıklı uç.
· Kolay açılır.
· Yuvarlak üçgen, ergonomik tasarım.
· Ekonomik.
· Sağlığa zararlı madde içermez.
 

Havale / EFT :

2.50 TL

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


banner
banner
banner
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır