Teslimat Bilgileri

 

Kargo Teslimat Bilgileri

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri ve benzeri tüm toplu alımlarda siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir. 

 

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@notpa.com adresinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. 

 

Notpa.com Kargo Gönderimi

 

Notpa.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından; Aras Kargo ve Mng ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. 

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

banner
banner
banner
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır